محل تبلیغات شما

بالن در کلش رویال سربازی قدرتمند و کند عاشق هدف گیری تاور ها همانند جاینت است اما برخلاف جان زیاد جاینت او کم جان است???

اما اگر جان زیادی همانند جاینت داشت نمی توانستیم جلوی اورا بگیریم پس کم بودن جان بالن هم به نفع ما است هم به ضرر ما است??

و اگر جانش زیاد بود من فکر میکنم باید اسمش را میزاشتیم ویرانگر???

خب حالا برویم سر نحوه استفاده درست از بالن این سرباز قدرتمند جان کمی دارد و با کوچک ترین آسیب از بین میرود

اما پس از سقوط بالن بمبی که در دستش است منفجر میشود و آسیب تقریبا بزرگی به سرباز های کم جان میزند و اگر درست روی تاور های منفجر شوند آسیب خیلی زیادی به تاور های دشمن میزند شما میتوانید برای این که بالن آسیبی نبیند بالن را با دسته ای از

مینیون ها و یا با یک پرنس،لاوا ویا جاینت رها کرده و آسیب مرگباری به تاور های دشمن و یا کینگ اصلی بزنید

و برای آسیب بیشتر از طلسم خشم(بنفش)استفاده بکنید و ارتقا بالن یکی از موثر ترین ارتقا های شما به شمار میرود

پس این جمله که بالن سربازی کند و کم جان بدرد نخور است در بازی کلش رویال را از سر خود بیرون بیندازید و با استفاده از این استراتژی ها خیلی راحت تاور دشمن را تخریب میکنید.

منبع : https://iranmojo.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DA%98%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%84%D8%B4-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%84/

آموزش کامل و تصویری بازی آنلاین soccer stars (ستارگان فوتبال)

یه کتاب پیدا کردم، بیوگرافی افراد موفق همه رو داره

از کجا کولر گازی بخرم؟

بالن ,جان ,آسیب ,تاور ,های ,کم ,کم جان ,تاور های ,و با ,ما است ,است اما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شاپدیز limaracheal کافه استار deimosofttrus transirahy agacugen کامپیوتری نمایندگی رسمی ایرانسل و رایتل در استان قم MLB Cheap Atlanta Braves Jerseys Reveal Your Cool Style. فروشگاه رژ لب صورتی